S.S.S.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Edilen Soru Cevaplar

Sizden arıza tespiti için herhangi bir ücret alınmaz. Arıza tespiti sırasında, bilgisayarda sizin belirttiğiniz dışında bir sorun olup olmadığı tespit edilip sonrasında 12 aşamalı bir kontrol gerçekleştirilir. Kontrol sırasında yeni tespit edilen sorunlar ve bu sorunların çözümü için gereken ücret size muhakkak bildirilir. Bu sayede, haberiniz olmadan yapılacak bir değişim nedeniyle sürpriz bir ücretle karşılaşmazsınız

Bilgisayarlarınızda bulunan sorunun tamir edilemeyecek boyutlarda olması ya da farklı nedenlerle; herhangi bir bakım, onarım ya da parça değişimi gerçekleştirilmediği takdirde sizden ücret talep edilmez.

Servisimizde her marka bilgisayar tamiri yapılmaktadır.

Apple marka bilgisayarların tamiri, diğer markalara göre daha fazla uzmanlık gerektirir. Servisimizde görev yapan deneyimli Apple uzmanlarımız, bu özel bilgisayarların özel ihtiyaçlarını çok iyi bilir. Bu sayede, Apple marka bilgisayarınızı kısa süre içerisinde tekrar kullanmaya başlayabilir ve tamir hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Titizlikle yürüttüğümüz tamir işlemlerimizi en kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Tamir işlemleri 1 iş günü içerisinde tamamlanır. Bu sayede, işlerinizde herhangi bir aksama meydana gelmez. Parça değişimi durumunda işlemlerin ne kadar süreceği ile ilgili gerekli bilgilendirme size yetkili personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Gaziantep dışı teslimatlar da kargo firmalarına bağlı olarak, teslimat tarihleri değişkenlik gösterebilir.

Ödeme işlemlerinizi teknik servisimizden yapabileceğiniz gibi sayfamızda yer alan hesap numaralarından da yapabilirsiniz.

Uzman teknik ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler garanti kapsamındadır.

Bilgisayarınızda yapılan tamir işlemleri, 3 ay garanti kapsamında olduğu için bu süre boyunca koşulsuz servis hizmeti alabilirsiniz. Herhangi bir parça değişimi gerçekleştirilmesi halinde garanti süresi 24 ay olarak uygulanır.

İşlemlerin sonunda cihazınızın arka bölümüne bandrol yapıştırılır. Size garanti belgesi sunulur. Tamir işlemleri sona erdiğinde cihazınız gereken kontrollerden geçirilerek, size sağlam bir şekilde teslim edilir. Teslimat sırasında cihaz tamir edilmiş ya da parça değişimi gerçekleştirilmiş ise “cihazı sağlam aldım.” yazarak, servis sırasında yapılan işlemlere ilişkin tutulan raporu imzalamanız gerekmektedir.

Garanti kapsamı, sadece yapılan işlem ve değiştirilen parça için geçerlidir. Farklı bir arıza oluşması halinde yapılacak işlem garanti kapsamında değerlendirilmez.