Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Masaüstü Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Büyüyen teknoloji dünyası ile birlikte hayatlarımızın merkezi haline gelen laptop ve notebook bilgisayarlar bize birçok olanak sağlar. Hayatımıza girmesinden bu yana iş akışında sağladığı rahatlık ve kolaylık da bunları vazgeçilmez hale getirmektedir. Elbette, her teknolojik alet gibi bir takım aksilikler ile birlikte bozulmalar, kırılmalar gibi birçok hadise görülmesi kaçınılmazdır. Ancak, içine depolanan verilerdeki kayıplar, bozulmaya bağlı iş akışındaki aksaklıklar gibi nedenlerden ötürü tamir edilebilmesi son derece önemli bir yer taşır.

Teknolojinin günden güne geliştiği günümüzde, pek çok kurumun elektronik cihazları ve web teknolojisini kullandığını görmekteyiz. Sadece kurumsal değil bireysel olarak da elektronik cihaz kullanım oranı artmıştır. Laptopların ve mac cihazların yükselmesinden sonra, masaüstü bilgisayarların da halen tercih edildiği bir gerçektir. Masaüstü bilgisayar tamiri günümüzde pek çok ev ve iş yerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Masaüstü bilgisayar kullanıcıları için en önemli noktalardan biri, cihazın sorunsuz çalışması ve yüksek performans göstermesidir. Bilgisayarların özellikle uzun süreli kullanımlarda arızalanması doğal bir sonuçtur. Bu tip sorunlarda masaüstü bilgisayar tamiri hizmeti alarak, en kısa süre içinde işlerinize geri dönebilirsiniz.

CSB Teknloloji, masaüstü bilgisayar tamiri konusunda uzman bilgisayar mühendislerinden oluşan profesyonel kadrosu ve 16 yıllık tecrübesiyle masaüstü bilgisayarınızda oluşan herhangi bir arıza durumunda yanınızda olacaktır.

Masaüstü bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, genel bakım ve kontrol sonrasında cihazın arıza gösterdiği donanım parçalarındaki sorunların giderilmesine yöneliktir. En sık karşılaşılan sorunlar ise bilgisayarın ana kartı ve ekran kartı parçalarında görülmektedir. Bahsettiğimiz bu donanım parçalarında oluşabilecek arızalar, masaüstü bilgisayarlarda görüntü ve güç kesintisi gibi çok ciddi problemlere yol açarak kullanıcının cihazından neredeyse hiç verim alamamasına neden olmaktadır. Masaüstü bilgisayar tamiri hizmetlerimiz şunlardır:

Yedek parça tedariği ve değişimi
Yazılım güncellemeleri
Anakart tamiri
Veri kurtarma
Periyodik bakım
Network kurulumu
Yeni bilgisayar kurulumu
İşletim sistemi kurulumu
Server hizmetleri
Virus ve casus yazılımlar

Masaüstü bilgisayar tamiri konusunda en kalifiye teknik servislerden biriyiz. Ekibimizin hızlı, garantili ve güvenilir çözümleri ile müşterilerimiz sonuçlardan son derece memnun kalmaktadır.

Masaüstü Anakart Tamiri

Gelişen teknolojiler sayesinde artık her bilgisayarda her parçanın tamiri ve bakımı mümkündür. Yeni bir anakart almak yerine, var olan parçanın onarılması söz konusudur. Anakart üzerinde ekran kartı, ram, tv kartı, ses kartı, işlemci, sabit disk gibi parçalarda arıza oluşabilir. Bu arızaların farklı nedenleri vardır. Genellikle anakartta görülen arızaların sebebi kullanıcı kaynaklıdır. Masaüstü bilgisayar tamiri ekibimiz; darbe, düşme, sıvı ile temas gibi durumlarda bilgisayarın zarar gören parçalarını hızlıca tespit eder. Kullanıcı kaynaklı olmayan sebepler arasında ise yazılımsal hatalar ve elektriksel sorunlar gösterilebilir. Kullanıcı, bilgisayarından ses ve/veya görüntü alamadığında, cihazında anakart arızası olduğunu anlayabilir. Bu noktada masaüstü bilgisayar tamiri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Arıza görülmesi durumunda, masaüstü bilgisayar tamiri konusunda uzman bir teknik servisten yardım alınmalıdır. Masaüstü bilgisayar anakart tamiri konusunda en deneyimli ve en bilgili teknik ekibe ulaşmak; sizlere zamandan ve bütçeden kazandıracaktır. Aynı zamanda masaüstü bilgisayar tamiri yaptırmak, ileride cihazınızda oluşabilecek daha karmaşık problemlerin önüne geçilmesini sağlayacaktır.

Masaüstü bilgisayar tamiri konusunda en kalifiye teknik servislerden biriyiz. Ekibimizin hızlı, garantili ve güvenilir çözümleri ile müşterilerimiz sonuçlardan son derece memnun kalmaktadır.

Masaüstü Ekran Kartı Tamiri

Bilgisayarın en önemli bileşenlerinden biri olan anakart, cihazın diğer bileşenlerinin birbirleriyle iletişimde olmasını sağlamaktadır. Günümüzde pek çok sebepten arızalanabilen masaüstü bilgisayarlarda görülen problemlerin başında anakart arızaları gelmektedir. Hatta birçok birey ve kurum, anakart hatası almadan önce donanımını ve bilgisayarını güçlendirmek adına, masaüstü bilgisayar tamiri servisine giderek cihazına teknik bakım yaptırmaktadır. Bu noktada CSB Teknoloji, masaüstü anakart tamiri konusunda ülkenin en yetkin uzman servis ekibiyle sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Masaüstü bilgisayar tamiri işlemleri kusursuz bir şekilde yapılmalıdır. Sunduğumuz çözümlerle birlikte cihazınızda kesintiye uğrayan veri akışı yeniden sağlanmaktadır. Cihazınızdan maksimum seviyede performans almanız için gerekli bakım-onarım işlemlerini bize bırakabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar tamiri servisimizdeki çalışanlar sektörün en kalifiye uzmanlarıdır.

Bilgisayarın görüntü işleyen elektronik devre kartı olan ekran kartı, bilgisayar ekranından görüntü almamızı sağlayan bir ara birimdir. Bilgisayar ekranından görüntü alamadığımızda, temel olarak başka bir işlem de yapamayız. Bu nedenle, ekran kartı arızaları da oldukça can sıkıcıdır. Dahili ve harici ekran kartlarında oluşan arızalardan kısaca bahsedelim. Masaüstü bilgisayar tamiri ekibimizin ekran kartı arızalarında nasıl bir yöntem izlediğini de açıklayalım.

Ekran kartı arızalar meydana geldiğinde, cihazdan görüntü alınamaz veya görüntüde bozulmalar oluşur. Ekranda karışık, çizgi çizgi ve bulanık görüntüler meydana geldiğinde, mutlaka masaüstü bilgisayar tamiri yapan bir servise danışılmalıdır. Harici ekran kartlarında çözümler daha pratik olmakla birlikte, dahili ekran kartlarındaki arızalarda ekran kartının çipi veya anakart değiştirilebilir. İleri seviyedeki arızalarda çip değişimi gibi işlemlerin hassas bir işçilik gerektirdiğini söyleyebiliriz. Teknik servislerde yapılan en ufak bir hata, geri dönülemez sorunlara yol açabilmektedir. Tam da bu sebeple, masaüstü bilgisayar tamiri işinde uzman bir teknik servisten yardım almak önemlidir.

Masaüstü bilgisayar tamiri ve bakım işlemlerinde, müşterilerimiz için hem güvenli ve kalıcı hem de hızlı çözümler üretmeye gayret ediyoruz. CSB Teknoloji, masaüstü ekran kartı tamiri konusunda kendine güvenen, işinin ehli servis ekibiyle daima en iyi çözümleri sunmaktadır. Cihazınızdaki herhangi bir sorunu kısa sürede tespit ediyor, arızayı kalıcı bir şekilde ortadan kaldırarak, benzer sorunların tekrarlamamasını garanti ediyoruz.

Profesyonel cihazlarımız ve tüm teknik araçlarımızla bozuk ekran kartının tamirini, bakımını ve sürücü kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Günümüzde birçok teknik servis, masaüstü bilgisayarlarda görülen ekran kartı arızalarında, müşterilerini yeni bir anakart almaya yönlendiriyor. Biz, burada devreye giriyor ve sizleri gereksiz masraftan kurtarıyoruz. Kısacası, masaüstü bilgisayar tamiri ve cihaz sorunlarını giderme konusunda CSB Teknoloji’yi güvenle tercih edebilirsiniz.

En İyi Masaüstü Bilgisayar Tamiri Hizmeti: CSB Teknoloji

Firmamız, 6 yıldır bilişim sektörünün içinde yer almakta, 2007 yılından beri bireysel ve kurumsal müşterilerine masaüstü bilgisayar tamiri hizmeti vermektedir. CSB Teknoloji olarak, inovasyona bağlı kalarak daima en güncel çözümlerle sizlere destek oluyoruz. Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki her noktaya ulaşarak, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Masaüstü bilgisayar tamiri alanında hizmet veren sayısız rakibimizin olması, markalaşma sürecimizi hem hızlandırmış hem de güçlendirmiştir. Ne yazık ki, bu alanda kaliteli hizmet verebilen ender sayıda teknik servis bulunmaktadır. Söz konusu bilgisayarlarınız olduğunda, devreye en kalifiye tamir ustalarımız ve teknik ekibimiz girmektedir. Bu konuda mütevazı olamayacağımız kadar çok sayıda olumlu geri dönüşler alıyoruz. En iyi masaüstü bilgisayar tamiri ifadesinde sadece sunulan başarılı hizmetler değil; aynı zamanda uygun fiyata, kalıcı ve hızlı çözümler de yer alıyor.

Masaüstü bilgisayar kullanımı günümüzde çok yaygın değil. Bununla birlikte evinizde veya işyerinizde masaüstü bilgisayar kullanıyor ve cihazınızla ilgili en ufak bir sorun yaşıyorsanız; sizin için en doğru adres CSB Teknoloji olacaktır. İçinde bulunduğumuz piyasada maalesef işinin ehli olmayan teknik servis elemanlarının, müşterileri ile empati kuramadığını görüyoruz. Masaüstü bilgisayar tamiri işlemlerinde fiyat-kalite ve fiyat-memnuniyet kriteri firmamız için oldukça önemlidir. Sizler için en doğru çözümleri sunmaya ve sizleri her daim anlamaya çalışarak alanımızın en iyisi olmayı amaçladık.

İşimize ve müşterilerimize olan saygımızdan ötürü, ekibimizde yer alan kişilerin masaüstü bilgisayar tamiri işinde uzman olmalarına öncelik veriyoruz. Bilişim sektörüne dayalı olarak, elektronik cihaz tamiri ve web teknolojileri alanında hizmet veren en iyi firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Tüm hizmetlerimiz, hizmet politikamız ve masaüstü bilgisayar tamiri fiyat bilgisi için sitemizdeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri Fiyatları

Müşteri her zaman haklıdır prensibiyle çıktığımız yolda, masaüstü bilgisayar tamiri ve bakımı hususunda çözemediğimiz hiçbir sorun için müşterilerimizden ücret almıyoruz. Makinenizin markası, modeli, kullanım süresi ve arıza durumuna göre yedek parça temini ve işçilik bedeliyle birlikte en uygun fiyat listemizi sizlere sunmaktayız. Masaüstü bilgisayar tamiri ve bakımında hızlı, güvenilir, kaliteli hizmetler veren ve aynı zamanda en iyi fiyat garantisine sahip olan CSB Teknoloji, daima müşterilerinin yanındadır.

Masaüstü bilgisayar tamiri ve teknik servisinde 2020 güncel fiyatlarımız oldukça makuldür. Bakım, onarım, tamir, kurulum ve diğer işlemlerde sunduğumuz fiyatlar; cihazdaki sorunun derecesine ve kullanılan ekipmanlara göre değişim göstermektedir. Cihaz tesliminde kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Masaüstü bilgisayar tamir fiyatları için sayfamızdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selçuk Teknoloji Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. – CSB Teknoloji

Adres : İncilipınar Mah. Ş. Mehmet Sait Elçi Sk. No : 16 / D Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon : 0 342 999 39 29

Gsm + Whatsapp : 0 553 967 27 77

Mail : info@csbteknoloji.com