Microsoft Surface Tamiri

Microsoft Surface Nedir?

ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft, dünya çapında sunduğu teknolojiler ve elektronik cihazlarla global bir markadır. Masaüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, laptop ve 2’si 1 arada PC ürünlerinde aranan markaların başında gelmektedir. İlk kez 2012 yılında Microsoft Surface adlı ilk bilgisayar modelini satışa sunmuştur. Surface serisine ilgi artarken, aynı zamanda gelişen teknolojiyle beraber, orijinal yedek parça bulma ve Microsoft Surface tamiri yaptırma imkanı da gelişmiştir.

Surface serisindeki laptoplarda çeşitli sebeplerle sorunlar görülebiliyor. Kullanıcı deneyimini önemseyen ve arıza oluşumu ihtimalini minimuma indirgeyen Microsoft için dahi bu durum geçerli. Sizleri şimdi bu sorunlar ve çözümleri hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Microsoft Surface tamiri gerektiren temel problemler ile başlayalım.

Microsoft Surface Cihazlarında En Sık Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?

Her elektronik cihazda zaman zaman bazı sorunlar görülebilir. Kullanım süresi, hatalı kullanım, donanımsal veya yazılımsal hatalar sonucu Microsoft Surface bilgisayarlarında arıza meydana gelebiliyor. Kullanıcılardan gelen şikayetlerden birinin cihazdaki yavaşlama sorunu olduğunu görüyoruz. Cihazın kilitlenmesi ve yavaşlaması görülen en ciddi problemlerdir. Bu sorunun altında yatan sebepler ise genellikle donanım bileşenlerine bağlıdır. Microsoft Surface tamiri gerektiren sorunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Ekran sorunları
Kilitlenme
Kapak sıkışması
Harici ve dahili donanım ve bileşenlerde arızalanma
Yazılımsal hatalar
Darbe, düşme, sıvı teması, uzun süreli kullanım
Aşırı ısınma
Soket ve port hataları

Microsoft Surface serisindeki tüm bilgisayarlarda bu ve başka sorunlar görülebiliyor. Birçok kullanıcı, ne yazık ki cihazında süregelen problemleri geç fark ediyor veya bu sorunları göz ardı ediyor. Microsoft Surface tamiri ve bakımı zamanında yaptırılmalıdır; aksi durumda kullanıcının cihazından uzun süre verim alması beklenemez. CSB Teknoloji, Microsoft Surface tamir ekibiyle her koşulda ve her tür problemde yanınızda olmaktadır.

Microsoft Surface tamiri konusunda uzman elemanlarımızla cihazınızın gereksinimlerini detaylı bir şekilde analiz ettikten sonra, sorunun kaynağına inerek en güvenilir çözümleri sizlere sunmaktayız.

Microsoft Surface Tamir Servisleri Nelerdir?

Surface modellerinde görülen teknik hataların çözümü sanıldığı kadar zor değildir. Microsoft Surface tamiri için alanında uzman, işinin ehli bir teknik servis bulmak yeterli olacaktır. CSB Teknoloji, Microsoft Surface tamir servisleri ve teknik çözümleri ile cihazların gerekli kontrolünü, bakımını ve onarımını en kalıcı şekilde yapmaktadır. Bu model bilgisayarlarda yaşanan yazılımsal ve donanımsal hataların kısa sürede tespiti ve tam teşekküllü onarımı için Microsoft Surface tamiri ekibimiz aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir.

Microsoft Surface Pro tamir ve bakımı için en yetkin teknik servisin seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Böylece, cihazda var olan problemlerle birlikte uzun vadede meydana gelebilecek başka problemler de çözülebilir. Microsoft Surface tamiri servislerimizde yedek parça kullanımından, işçiliğe kadar varan tüm süreçte müşterilerimizi anlayarak ve onları dinleyerek hareket etmekteyiz. Gerekli işlemleri uyguladığımız için cihazın ömrünün uzadığını da söyleyebiliriz. Surface Pro yedek parçalarının marka ile birebir uyumlu ve tamamen orijinal olduğunu da belirtmemiz gerekir. İşlemci, anakart, ekran kartı, ram ve tüm bileşenlerin tedariğinde ve Microsoft Surface tamiri işlemlerinde sizlerleyiz.

Microsoft Surface Tamir Ücretleri Ne Kadar?

Hemen her türlü teknik servis ve tamir hizmetini veren firmamızda, aynı zamanda uygun fiyatlar sunmayı da prensip edindik. Microsoft Surface tamiri için 2020 yılında pek çok teknik servis firmasının güncel fiyat listelerinde artış görülüyor. Firmamız bu konuda müşterileri ile daima empati kurarak ve fiyat-hizmet kalitesi prensibine bağlı kalarak ücretlendirme yapıyor. Surface laptop modellerinde oluşan her tür arızada Microsoft Surface tamiri ekibimize danışabilir, hızlı ve bütçenize uygun çözümler alabilirsiniz. Cihazınızdaki arızanın durumuna göre sunacağımız ücret değişeceğinden, hususunda fiyat bilgisi almak için sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Selçuk Teknoloji Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. – CSB Teknoloji

Adres : İncilipınar Mah. Ş. Mehmet Sait Elçi Sk. No : 16 / D Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon : 0 342 999 39 29

Gsm + Whatsapp : 0 553 967 27 77

Mail : info@csbteknoloji.com