Notebook Tamiri

Laptop Tamiri ve Notebook Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Büyüyen teknoloji dünyası ile birlikte hayatlarımızın merkezi haline gelen laptop ve notebook bilgisayarlar bize birçok olanak sağlar. Hayatımıza girmesinden bu yana iş akışında sağladığı rahatlık ve kolaylık da bunları vazgeçilmez hale getirmektedir. Elbette, her teknolojik alet gibi bir takım aksilikler ile birlikte bozulmalar, kırılmalar gibi birçok hadise görülmesi kaçınılmazdır. Ancak, içine depolanan verilerdeki kayıplar, bozulmaya bağlı iş akışındaki aksaklıklar gibi nedenlerden ötürü tamir edilebilmesi son derece önemli bir yer taşır.

Laptop tamiri ve notebook tamiri işlemlerinin sizin için önemini biliyor ve anlıyoruz. CSB Teknoloji olarak, sizlere laptop tamiri ve notebook tamiri alanında kusursuz birçok yardım sağlamaktayız. CSB Teknoloji bünyesinde laptop tamiri ve notebook tamiri için verdiğimiz hizmet alanları oldukça fazladır. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Laptop kasa ve menteşe tamiri
Laptop ekran tamiri
Laptop anakart tamiri
Laptop klavye tamiri
Laptop sıvı teması tamiri
Laptop bakım ve performans hizmetleri
Laptop harddisk tamiri
Laptop fan tamiri
Laptop kamera tamiri
Laptop şarj aleti tamiri
Laptop batarya tamiri
Laptop adaptör tamiri
Laptop çip tamiri
Laptop çerçeve tamiri

Laptop Adaptör Tamiri

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemlerinin çok yaygın olmasa da sık sık karşılaşılan bir diğer arıza çeşidi de adaptör ile ilgilidir. Gün içerisinde işlerimizi pratik bir şekilde halletmemizi sağlayan laptop ve notebook bilgisayarlar, taşınabilirliği sayesinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Taşınabilir özelliği sebebiyle de içerisindeki bataryanın depoladığı kadar enerji ile çalışmaktadır. Şarj edilebilir bu bataryalar, ilk zamanlarda yüksek performans gösterse de zamanla aşınarak performansı azalmaktadır.

Laptop bataryalarının pil ömrü genellikle ve ortalama olarak 300 ile 500 kere şarj edebilme ile sınırlıdır. Böylece, ömrü tükenen bataryalar sebebiyle kullanımı ve önemi artan adaptörler için laptop tamiri ve/veya notebook tamiri seçenekleri de bulunmaktadır. Elbette bu durum laptopunuzun özelliklerine ya da kullanım şeklinize göre değişiklik gösterebilir. Çok fazla ısınmalar ya da bilgisayarın kapasitesini çok fazla zorlamak da pil ömrünü azaltabilecek faktörlerdendir. Ancak, yine de performansı düşen ve ömrü tükenen pil sebebi ile laptop tamiri ve/veya notebook tamiri gerektirecek bir etkenle karşılaşılmaktadır. Bu durumda da laptop pil tamiri gerekmektedir.

Pil ömürlerinin azalmasından da öte, zamanla laptop bilgisayarlarınızı prize takılı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Laptop adaptörü bu evre sizin için çok önemli bir yere sahiplik ediyor. Çünkü adaptörünüzde oluşabilecek herhangi bir hasar laptoplarınızı kullanamamanıza sebebiyet verebilir.

Laptop adaptörlerinin kabloları fazla ısınmalara, bükülmelere bağlı olmak üzere yanabilir, kırılabilir ya da kopabilir. Laptop adaptörlerinin oldukça hassas bir yapısı vardır, dolayısıyla dikkatli kullanılması gerekmektedir.

Birçok durumda laptop tamiri ve/veya notebook tamiri yaptırmak çok daha mantıklıdır. Orjinal laptop adaptörlerinin yüksek fiyatlara sahip olması sebebiyle mevcut adaptörünüzü tamir ettirmeniz sizin için daha az maliyetli olacaktır. CSB Teknoloji’de laptop tamiri ve/veya notebook tamiri bünyesinde notebook ve laptop adaptör tamiri yapılmaktadır.

Laptop Ekran Tamiri

Laptop ve notebook bilgisayarlarda gerektiren laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemlerinin en başında ekran çatlamaları, kırılmaları gelmektedir. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri yapılırken ekranlarda karşılaşılan problemler arasında ekran çatlamaları ve kırılmaları çok fazla görüldüğü gibi en yaygın hasar çeşidi de ekrandaki karartılardır. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında karşılaşılan problemlerden anlaşıldığı gibi en fazla ekran tamiri gerektiren işlemler, laptop ve notebook bilgisayarlarının camlarının çok ince olmasından kaynaklanmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarların camları oldukça incedir ve üzerlerinde yalnızca bir film vardır. Oldukça hassas olan laptop ekranları kolaylıkla hasar görebilir. Bu durumda da ekranlardaki oluşan hasarlar sebebi ile laptop tamiri ve/veya notebook tamiri kaçınılmazdır. Laptop ekran çeşitleri lcd ekran ve led ekran olarak ikiye ayrılır. Laptop tamiri ve notebook tamiri sırasında, laptop ve notebook bilgisayarınızın modeline göre ekran çeşidi de belirlenir. Laptop lcd ekran tamiri ve laptop led ekran tamiri olarak ikiye ayrılır. Müşterilerin ihtiyacı üzerine uygulanacak tamir çeşidi değişmektedir. Laptop tamiri ya da notebook tamiri durumunda, cihazın ekran çeşidine göre lcd ekran tamiri ya da laptop led ekran tamiri arasında karar verilerek gerekli işlemler yapılır.

Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektiren ekranlardaki fiziksel darbeler sonucunda oluşan bu hasarlar yalnızca çarpmalar sonucunda değil, üzerine dökülebilecek herhangi bir sıvı ile de gerçekleşebilir.

Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektirecek durumlar, herhangi bir sıvının klavyeye dökülmesi sonrasında da oluşabilir ve sıvı, ekrana sızarak ekrana hatta anakarta bile zarar verebilir. Bu da laptop anakart tamiri gerektirebilmektedir. Ayrıca sıvının ekrana ulaşması durumunda, laptopunuzun ekran kartına da zarar gelebileceğinden dolayı, laptop ekran kartı tamiri de gerektirebilmektedir.

Laptop tamiri ve notebook tamiri durumlarında, laptop ekran tamiri basit gibi görünse de özenle yapılması gereken bir iştir. Ekran içerisindeki kablolara ya da kasaya zarar vermeden yapılması gerekmektedir. Bu da ince bir işçilik gerektirmektedir. CSB Teknoloji ekibimiz, sizlere özenli bir işçilikle kaliteli bir tamir imkanı sunar.

Müşteriler tarafından gelen talepler sonucunda görülen laptop tamiri ve notebook tamiri süreçlerinde en çok karşılaşılan arıza nedeni, laptop anakart arızalarıdır; çoğunlukla ısınmalardan meydana gelen bir olaydır. Bilgisayarlarınızın fazla ısınması zamanla zarar vererek anakartınızı bozmaktadır.

Teknolojik aletlerin zamanla deformasyona uğraması kaçınılmazdır ve laptop tamiri ya da notebook tamiri gerektirmektedir. Elektronik parçaların belli bir ömürleri olur ve gitgide performansları düşmeye hatta bozulmaya başlamaktadır. Laptop tamiri ve notebook tamiri gibi operasyonlarda notebook ve laptop anakart arızaları, laptoplarda en yüksek oranda görülen arıza çeşitlerindendir.

Kalıcı bir kayba sebebiyet olmaması ya da yeni bir bilgisayar arayışına girerek gereksiz masraf yapmamak adına laptop tamiri ve notebook tamiri düzenli olarak yapılmalı; daha sonrasında daha büyük sonuçlar ortaya çıkmaması için düzenli olarak laptop ve notebookların onarımları, laptop tamiri ve notebook tamiri gibi işlemlerinin alışkanlık haline getirilerek düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektiren durumlarda notebookunun ya da laptopunuzun anakartında arıza olduğunu anlamanız için dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır.

  • Laptop ya da notebook bilgisayarlarınızda görüntü gelip daha sonra işletim sistemi çalışmaya başladığında donma yapıyorsa,
  • Laptop ya da notebook bilgisayarlarınız aniden kapanıp sonra kendini yeniden başlatıyorsa,
  • Laptop ya da notebook bilgisayarlarınızın açma kapatma düğmesine bastığınızda elektrik geldiğini ancak ekranda görüntü yoksa,

Notebook ya da laptop anakartı arızalı demektir. Bu durumda laptop tamiri veya notebook tamiri gerekmektedir.

Anakart arızasını içeren durumların başında, akımların kontrol edilememesine bağlı olarak fazla voltaj, çip setlerinde arızalar, adaptör soketlerinde çatlama ya da kırılma ve ekran çipinde arıza da gelmektedir. Bahsedilen durumlarda laptop ya da notebook bilgisayarınıza en kısa sürede müdahale edilmesi gerekmekte ve laptop tamiri veya notebook tamiri bir an önce yapılmalıdır. Bu gibi durumlarda anakart onarılabilir ya da komple değiştirilmesi gerekebilir.

Müşterilerin cihazları üzerinde yapılan laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında karşılaşılan bir diğer arıza çeşidi de anakarttaki çip setlerinin yanması, kırılması ya da herhangi bir fiziksel darbe alması sonucunda laptop çip tamiri yapılması gerekmektedir. Laptop çip tamiri, komple çiplerin değişmesi ya da tamir edilebilmesi durumunda onarılarak kullanılabilir hale getirilmesi ile birlikte yapılabilmektedir. Böylelikle laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemleri mükemmel bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemlerinden geçen laptop ve/veya notebook anakartı yaklaşık olarak 3 ile 5 sene arasında arıza yaratmadan çalıştığını görebiliyoruz. Dolayısıyla, yeni bir laptop ya da notebook bilgisayar almak yerine, anakart tamiri ile bilgisayarınızı kurtarabilir ve fazla masraftan kaçınabilirsiniz.

Laptop Klavye Tamiri

Laptop tamiri ve notebook tamiri gerektiren durumlardan biri de bilgisayarlarınızın aldığı darbelerle oluşan klavyede bir takım arızalar görülebilmektedir. Aldığı bir darbe ile klavyenizin bağlı olduğu kablolarda ya da içindeki sistemlerde kopmalar görülebilmektedir. Bu da problemin daha da büyümemesi adına hızlı bir şekilde müdahale edilmesini gerektirir.

Bazı durumlarda, klavyenizdeki tuşlar nedensiz olarak düşebilir ya da kırılabilir. Ancak bunların sebepler çoğunlukla klavyenizdeki tuşlara sert basmanız ya da bu tip dış faktörlere bağlı olsa da bazen sistematik ve fabrika üretimi sürecinde kontrol sırasında bir takım gözden kaçan aksaklıklardan dolayı da meydana gelebilir. Bu durumda da laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için teknik servislerle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca bu tip arıza çeşitlerinde, yalnızca klavyenizdeki tuşların değişmesi yeterli gelebileceği gibi duruma göre, bilgisayarınıza uygun modelde bir klavye ile değiştirmek ile de tamir yapılabilmektedir.

Ayrıca, laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için müracaat eden müşterilerde gördüğümüz üzere, bazen yalnızca klavyelerinizin belirli tuşlarında hasarlar görülebilmektedir ve hasarlı olmasından dolayı laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için getirdiğiniz cihazlarda uygulanması gereken işlem, laptop tuş tamiridir. Laptop basmayan tuş tamiri, yalnızca hasarlı tuşların değiştirilmesiyle de düzeltilebilmektedir. Bunlara ek olarak, kayıp tuşlarınız için de gerekli olan parçaları temin ederek laptop klavye tamiri gerçekleştirilebilir.

Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektiren durumların bir diğeri ve özellikle en sık karşılaşılan bir arıza çeşidi de laptop klavye tamiri veya notebook klavye tamiridir. Laptop klavye tamiri ve notebook klavye tamiri gerektirecek arızaların başında, cihaza sıvı dökülerek cihazın içerisindeki parçalarda oksitlenmeye sebep vermesi gelmektedir. Cihazınıza giren sıvı, cihazınızı oksitlendirerek kalıcı hasarlara neden olabilmektedir.

Laptop Sıvı Teması Tamiri

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için gelen müşterilerde karşılaşılan en sık karşılaşılan durum cihazların sıvı ile temas etmesi durumlarıdır. Cihazın oksitlenmesi; cihaz içindeki akımın kontrolü sağlanamadığı için akımı serbest bırakma riski görülmesine sebebiyet verir. Bu durum cihaz içindeki çoğu parçayı etkileyebileceğinden dolayı cihazınızda uzun süreli gözle görülür bir arızaya sebep olur.

Cihazın sıvı ile teması yalnızca üzerine dökülmesiyle değil, cihaza takılan her türlü nemli ya da ıslak olan bağlantı kablosu ile de olabilir. Bu küçük gibi görünen olay aslında laptop tamiri ve notebook tamiri gerektiren en yaygın arıza çeşitlerinden biri olduğu gibi bilgisayarlarınızda oldukça büyük hasarlara sebep olabilir.

Bilgisayarınıza herhangi bir sıvı temasında, bilgisayarınızı fişten çıkardıktan sonra bataryası da çıkartılmalıdır. Daha sonrasında, laptopunuzu ters çevirerek beklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında bilgisayarlarınızda oksitlenme olmaması adına bilgisayarınızı çalıştırmamanız gerekmektedir. Bilgisayarlarınızda kalıcı bir hasar olmaması adına acilen teknik servise getirmeniz gerekmektedir.

Laptopunuzda yalnızca klavyede bir arıza varsa bu iyiye işarettir çünkü sıvı yalnızca klavyenize ulaşmış demektir. Bu da yalnızca klavyenizin değişmesiyle halledilebilecek bir problemdir. Ancak, olası bir bekletme sonucunda sıvı klavyenizden diğer parçalara ulaşarak diğer bilgisayarlarınızda hem kalıcı hasarlara sebep olabilir hem de tamir masrafınızı arttırabilir.

Laptop Bakım ve Performans Hizmetleri

Teknolojik aletler zamanla deformasyona uğrayacak şekilde üretilmektedir. Aslında bu, her bir parçanın bir ömrünün olduğunu ve kullanım süresi uzadıkça da aşınmalara bağlı olarak performans gücünün düşmesi anlamına gelmektedir.

Dolayısıyla zamanla cihazlarınız laptop tamiri ve/veya notebook tamiri süreçlerinden geçebilir, bu oldukça normal bir süreçtir. Ayrıca, günümüzde teknolojinin gelişmesi ve teknolojik aletlerin özelliklerinin de çeşitlilik göstermesi de kullanılan materyallerde farklılığa sebebiyet vermiştir.

Gün geçtikçe küçülen ve incelen ya da farklı özelliklerde performans gösteren ürünler üretilmesi de laptop tamiri ve/veya notebook tamiri aşamalarında kullanılan materyaller ve parçalarda da çeşitlilik gösterilmesine hatta bu ürünlerin oldukça hassas olmasına sebep olmuştur.

Dolayısıyla, laptop tamiri ve/veya notebook tamiri ile ilgili farkındalığın yükselmesi ve bunun cihazın performansını korumak veya güçlendirmek için gerekli bir etken olduğu unutulmamalıdır.

Laptop tamiri ya da notebook tamiri denilince akla illa bozuk bir cihaz gelmemelidir. Düzenli yapılan bakımlar da laptop tamiri ya da notebook tamiri gibi adlandırılabilir.

Cihazlarınızın performansını korumak; işlerinizin aksamamasına ve size daha iyi bir hayat kalitesi sunacağından bilinçli bir tüketici olup cihazlarınızı teknik servislere düzenli olarak götürerek kontrollerini yaptırabilir, gerektiği durumlarda da laptop tamiri ve notebook tamiri konusunda uzmanlardan destek alabilirsiniz.

Laptop tamiri ya da notebook tamiri denilince, yalnızca akla gelen bozulan ya da onarıma ihtiyacı olan bir cihazdan da öte, cihaz performansını koruyan ve/veya cihaz performansını arttıran ek parçalar eklenmesi de akla gelmelidir. Bu da teknik merkezler de yapılabilecek işlemlerdendir.

Laptop Harddisk Tamiri

Harddisk, bilgisayarın içinde yer alan ve verileri içinde depolayan bir parçadır. Dolayısıyla, bilgisayarların olmazsa olmaz parçasıdır. Bilgisayarın işletim sistemleri ve bilgisayarın çalışması için gerekli olan tüm ayarlar ve veriler bu parçanın içinde depolanarak saklanır ve bilgisayar herhangi bir işlem sırasında harddiski kullanarak istediğinizi gerçekleştirir. Dolayısıyla harddisk, bilgisayarlarınızın çalışması için gerekli olan en önemli parçalarından biridir.

Gün geçtikçe bütün işlerimizin laptop ve notebook bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilmesi ve tüm verilerimizi içerisinde depolanması sebebiyle bilgisayarlarımız hayatlarımızın vazgeçilmez noktası haline gelmiştir. Bilgisayarımızın bozulması bazen önemli verilerimizi kaybetmemize sebep olabilir.

Laptop harddisk tamiri ile birlikte verilerin kurtarılması için işlemler yapılarak kaybınız nötralize edilebilir. Laptop harddisk tamiri ile yalnızca verileriniz kullanılabilir. Eğer laptop ya da notebook harddiskinizde plaka ve okuyucuları zarar görmüşse kalıcı hasara sebep vermiş demektir ve harici hard disk tamiri yapılamamaktadır.

Laptopunuzun modeline göre kullanılan harddisk yapısı değişiklik gösterebilir. Bazı harddisk yapıları daha kalın olduğu için dayanıklılığı da yüksektir. Dolayısıyla, bu harddisk çeşidinin plakaları ve okuyucularında daha az zarar meydana gelmektedir. Bu da, kolaylıkla veri kurtarma işlemi yapabilme imkanı sunmaktadır ve maliyetinin diğerlerine oranla daha düşük olmasının yanı sıra yüksek performanslı bir onarma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Veri kurtarımı ve laptop harddisk tamiri oldukça hassas bir iştir. Dolayısıyla titiz bir işçilikle yapılması gerekmektedir. CSB Teknoloji ekibimiz, verilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve tüm hassasiyetiyle çalışarak laptop harddisk tamiri işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Laptop Fan Tamiri

Laptop fanları bilgisayarınızın düzenli olarak bakım isteyen bir parçadır ve laptop fan tamiri, oldukça önemlidir. Laptop fanları, bilgisayarınızın soğutucu gövdesinde yer alır. Bazı bilgisayar modellerinde fanlar gövdeden ayrılabiliyorken bazı bilgisayar modellerinde gövdeden ayrılmazlar. Laptop fanları, bilgisayarınızın soğutucu bölümünde birikmiş ısıyı motor sayesinde döndürerek laptop dışına çıkarmaktadır. Böylelikle, bilgisayarınızın içerisindeki parçaların ısınarak kalıcı hasarlar oluşmasını önlemektedir. Bilgisayarınızın ısınması birçok parçanın yanmasına ve kurtarılamaz sonuçların doğmasına sebebiyet vereceğinden laptop fan tamiri oldukça önemli bir işlemdir.

Laptopunuzun gövdesinde yer alan motor parçasının arızalanması durumunda laptop fanınızın havayı döndürememesi ve dolayısıyla ısıyı dışarıya atamaması söz konusu olacaktır. Bu da, laptop gövdesinin ısınarak içinde bulunan harddisk, anakart gibi önemli parçaların yanmasına yol açar. Bu durum, kalıcı hasarlara sebep olacağından istenmeyen bir durumdur. Verilerinizin kalıcı kaybına, bilgisayarınızın geri döndürülemez bir duruma gelmesine ya da bilgisayarınızda değişecek parçaların artmasından dolayı masrafınızı da oldukça yükseltecektir. Bu nedenle, laptop fan tamiri oldukça önemli bir işlemdir.

Motor arızası dışında da laptop fanınızda arızaya sebep olacak bazı etkenler vardır. Bunlardan birsi de fan üzerinde bulunan plastiklerin çatlaması ya da daha da kötüsü kırılmasıdır. Fanlarınızda bulunan plastik parçaların kırılması durumunda, laptop fanınız dönerken oldukça fazla ses çıkartacak ve bu da size kullanırken kalitesiz bir deneyim yaşatacaktır.

Ayrıca, laptop fanınızdaki plastik parçaların arasında biriken tozlar, yemek kırıntıları ya da herhangi bir küçük parçalar zamanla birikerek fanınızın dönmesini etkileyeceğinden, laptop fanınızın performansını düşürerek yine biriken ısıyı dışarıya atmasına engel olacaktır. Bu sebeple laptop fan tamiri, laptop bilgisayarlarınız için oldukça büyük bir hayati değer taşımaktadır. Dolayısıyla düzenli olarak laptop fan bakımı ve tamiri yapılması gerekmektedir.

Laptop Kamera Tamiri

Laptop ve notebook kameraları bilgisayarınızın ekranıyla bütünleştirilerek kurulmuştur. Bu sebeple, ekran ve kamera arasındaki bütünleşik yapının arızalanması durumunda laptop kamera tamiri oldukça zor bir hale gelmektedir.

Bazı durumlarda laptop kameralarının çalışmamasının sebebi, yazılımsal ya da etkinleştirilmemesi bağlı olabilir. Ancak, yazılımsal ya da kamera etkileşimi ile ilgili bir problem yoksa o zaman ekranınız içerisinde bulunan paneller ve kamera arasındaki bağlantıda bir problem var demektir. Böylece, laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında notebook veya laptop kamerasını kullanmak istediğiniz durumda karşılaşacağınız hata sizi pek memnun etmeyecektir.

Özellikle çalışma şekillerinin değişmesi, işlerin dijital ortamda ilerlemesi ve sürekli olarak online toplantılar düzenlenmesi de laptop kamera kullanımını önemli bir noktaya taşımaktadır. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında notebook ve/veya laptop kamerasındaki arızanın sebebini anlamak ve geri döndürülemez bir hata olmaması için tüm kontrollerin ardından düzelmemesi durumunda cihazınızı teknik servise götürerek laptop tamiri ve/veya notebook tamiri yaptırmanız gerekmektedir.

Laptop Şarj Aleti Tamiri

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri gerektiren bir diğer işlem de notebook ve laptop şarj aletlerinde görülen bozulmalardır. Laptop bataryanız her ne kadar güçlü ve yüksek performans sağlasa da, bilgisayar bataryalarının belli bir çalışma süresi vardır ve batarya bittikten sonra şarj edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, laptop şarj aletinin bozulması ve kopması gibi durumlarda bataryayı şarj edilememesine bağlı olarak işlerinizde aksamalar görülecektir.

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için götürdüğünüz cihazınızın, şarj aletinde problem olması durumunda, laptop şarj aleti tamiri için önce şarj aletinizin tamir edilebilme durumuna bakılmamaktadır. Şarj aletinizin kablolarında kopma gibi işlemler olması durumunda değiştirilerek ya da bağlanarak kurtarılabilir, ancak; adaptörünüzde oluşan devrelerin yanması durumunda kurtarılamayabilirler. Yeni bir şarj aleti almadan önce probleminizin ne olduğunu ve şarj aletinizin kurtarılıp kurtarılamadığını öğrenmek için bir teknik servise danışmanız gerekmektedir.

Laptop Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Laptop tamiri ve notebook tamiri fiyatları için net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü laptop ve notebook bilgisayarlarınızın markası, modeli, arızasının sebebi ve kullanılacak materyal gibi faktörlere bağlı olarak laptop tamiri ve notebook tamiri fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Çözülemeyen hiçbir problem için bir ücret almamakla birlikte, ihtiyacınız olan ve talep ettiğiniz laptop tamiri ya da notebook tamiri seçeneği ile ilgili detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için iletişim formunu doldurup CSB Teknoloji bünyemizde bulunan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Selçuk Teknoloji Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. – CSB Teknoloji

Adres : İncilipınar Mah. Ş. Mehmet Sait Elçi Sk. No : 16 / D Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon : 0 342 999 39 29

Gsm + Whatsapp : 0 553 967 27 77

Mail : info@csbteknoloji.com